REZERVACE...
Rezervace je nezávazná! Po vytvoření rezervace budete kontaktování telefonicky operátorem, se kterým můžete probrat veškeré detaily, udělat změny, či se zeptat na podrobnější informace, popř. emailem Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí (kontrolujte email).
INFOLINKA:

810 810 810
info@kralovna.cz


234 704 923
info@asiana.cz
PARTNEŘI WEBU:

Odkazy


Cestování po světě

Vše co se chcete nebo potřebujete dozvědět o různých koutech na zemi.


Elektronické odbavení cestujících

Vážení klienti portálu Letuska.cz Jako první vám přinášíme možnost elektronického odbavení na ty letecké společnosti, které to již umožňují. Jaké pro vás elektronické odbavení znamená výhody? Tou nejpodstatnější je úspora času. Pokud cestujete pouze s kabinovým zavazadlem, můžete nejdříve 24hod. před odletem odbavit a obejít tak fronty na letišti. Sami si můžete vybrat na jakém sedadle budete sedět. Postupně budeme doplňovat další aerolinky, které tuto službu budou poskytovat.

csa.gif, 1 kB Služba Internet check-in je dostupná pro všechny cestující ČSA a jejich code sharových partnerů, kteří mají elektronickou. Služba Internet check-in je dostupná nejdříve 24h před plánovaným odletem vašeho letu a dostupnost služby končí nejpozději 35 min před plánovaným odletem.

Službu Internet check-in je možné využít pro lety z následujících destinací: Praha Ruzyně (PRG), Paříž Charles de Gaule (CDG) a Amsterdam (AMS) do všech destinací operovaných ČSA nebo jejími code sharovými partnery resp. Aliancí SkyTeam.

Pozor! Službu Internet check-in nelze použít pro lety s přestupem (např. Praha – New York – Miami), kde přestupní letiště je vybaveno jiným rezervačním systémem než je systém Gaetan.

Kdy bych měl(a) přijet na letiště, když použiji Internet check-in?


V případě, že cestujete s velkými zavazadly, které vyžadují samostatné odbavení, proveďte odbavení pomocí služby Internet check-in a zavazadla pak odevzdejte na přepážce označené drop-off minimálně 40 minut před odletem vašeho letu v případě evropských destinací, u destinací mimo Evropu je třeba se dostavit na letiště minimálně 60 minut před odletem.

V případě, že cestujte pouze s kabinovým (příručním) zavazadlem, jdete přímo do odletové haly k příslušné GATE (odletová přepážka) a v příslušný BOARDING TIME (čas nástupu do letadla). V případě pochybení cestujícího tj. nedodržení pokynů uvedených na palubní vstupence (BOARDING PASS), zejména pak váhy a rozměru příručního zavazadla, času nástupu do letadla a podobně, může mít za následek ztrátu palubních výhod.
Vstup na elektronické odbavení
 
klm.gif, 2 kB KLM se můžete elektronicky odbavit kliknutím na online check-in. Na tomto místě si můžete zarezervovat konkrétní místo v letadle, vytisknout si doma palubní lístek či si ho vyzvednout na letišti u self service kiosku KLM. Zavazadla je při elektronické odbavení možno odevzdat u tzv. e-service – baggage drop-off na letištích.
Vstup na elektronické odbavení
 
klm.gif, 2 kB U Air France se můžete elektronicky odbavit kliknutím na online check-in. Na tomto místě si můžete zarezervovat konkrétní místo v letadle, vytisknout si doma palubní lístek či si ho vyzvednout na letišti u self service kiosku Air France. Zavazadla je při elektronické odbavení možno odevzdat u tzv. e-service – baggage drop-off na letištích.
Vstup na elektronické odbavení
 
british_airways.gif, 1 kB British Airways nabízí cestujícím elektronické odbavení 24 hodin před odletem. Zákazník si také u této společnosti může zerezervovat konkrétní sedalo, případně změnit to, které mu bylo přiděleno při rezervaci letenky.
Vstup na elektronické odbavení
 
brussel.gif, 1 kB Elektronické odbavení je u této společnosti možné při splnění několika podmínek. Odbavení musí proběhnout nejdříve 24 hod před odletem, nejpozději 1 hod před odletem. Cestující se musí dostavit ke gatu do letadla v době uvedené na palubním lístku. Cestující si musí sám vytisknout palubní lístek před příjezdem na letiště.
Vstup na elektronické odbavení
 
lufthansa.gif, 1 kB U Lufthansy je on-line odbavení možné na lety v ten samý den nebo po 18té hodině na lety následující den. Zavazadla je možné odbavit u označené přepážky „luggage drop-off“ s Vaším vytisknutým palubním lístkem cestou ke gatu.
Vstup na elektronické odbavení
 
swiss.gif, 1 kB U společnosti Swiss je on-line odbavení možné na operované touto společností a to v době 24h až 1 h před odletem.
Vstup na elektronické odbavení
 
finnair.gif, 1 kB U letecké společnosti Finnair se můžete odbavit 1 den před plánovaným odletem..
Vstup na elektronické odbavení
 
elal.gif, 1 kB U letecké společnosti El Al je možné odbavit se online v době 24h až 6h před plánovaným odletem..
Vstup na elektronické odbavení
 
skyeurope.gif, 1 kB U letecké společnosti SkyEurope je možné online odbavení pouze na lety z Prahy, Bratislavy, Vídně a Krakova..
Vstup na elektronické odbavení
 
ai_logo.gif, 1 kB U letecké společnosti Alitalia využijete internetové odbavení v době 20 hodin až 1 hodiny před plánovaným odletem.Doporučujme, abyste se v den svého odletu dostavili na letiště s dostatečným časovým předstihem. V případě, že jste si palubní vstupenku nestihli vytisknout, můžete si ji vyzvednout na prepážce vyhrazené pro odbavení či ve VIP salónku.
Vstup na elektronické odbavení
 

 


Created by Stranky na míru  |   Letenky Výhodně Net  |  Mapa serveru
Copyright 2007 - 2021 Letenky Výhodně Net
Lekárna / Spolujízda / Půjčovna / Paintball / MamiLátky - Látky a galanterie pro vaší tvorbu. / Vtipy, ftipy, vtipky